Obuwie medyczne – najnowsze trendy

Lekarze i pielęgniarki, a także pozostały personel medyczny wykonuje swoją pracę z dużym zaangażowaniem i poświęceniem, co oczywiście związane jest także z wysiłkiem fizycznym. Z tego względu tacy pracownicy wymagają specjalistycznej odzieży oraz obuwia, które zagwarantują komfort jak również i wygodę na wiele godzin. Co więcej obuwie dla pielęgniarek musi zapewnić profesjonalny wizerunek. Poznajmy więc najnowsze trendy w obuwiu dla lekarzy.

Obuwie dla personelu medycznego

Wraz z rozwojem medycyny do szpitali i przychodni małymi krokami wdziera się moda. Stopniowo zrywa się z klasycznym wzornictwem obuwia medycznego na poczet kolorowego, ciekawego i przykuwającego wzrok. Im bardziej ciekawą odzież i obuwie nosi lekarz tym mocniej postrzegany jest jako przyjazna i sympatyczna osoba. Warto więc pamiętać, że wraz z ciekawym wzornictwem i kolorystyką nie maleje jakość oraz wygoda, a wręcz odwrotnie. Obuwie dla personelu medycznego zachowuje pełnię swojej użyteczności gwarantując bezpieczeństwo i elegancję podczas wielogodzinnych dyżurów.

Jeżeli nie mamy pomysłu jakie kupić obuwie do pracy, doskonałym wyborem okazuje się kolorowe obuwie medyczne takich producentów jak OXYPAS czy Buxa. Jeżeli jednak celujemy w bardziej klasyczne wzornictwo, to warto zapoznać się z wyrobami producenta Miraclogs czy POFAM.

Co jest trendem w obuwiu medycznym?

W roku 2020 na topie obuwia medycznego jest wciąż wygoda. Właściwie dobrany rozmiar buta, a także jego prawidłowe dopasowanie do rodzaju wykonywanej pracy jest niewystarczające. Topowe obuwie medyczne musi mieć odpowiednio wyprofilowaną podeszwę z delikatnie uniesionym noskiem. Tego typu modele są w stanie odciążyć kręgosłup, zmniejszyć napięcie mięśni, a z tym związane jest zapewnienie redukcji zmęczenia wywoływanego poprzez wielogodzinna pracę. Kolejnym trendem jest już wspomniane zerwanie z jednobarwnymi butami na poczet tych bardziej kolorowych z estetycznymi wzorkami takimi jak pszczółki, pieski i inne zwierzęta. Im bardziej kolorowo tym lepiej. Zakup takiego obuwia dla pielęgniarek sprawia, że oprócz wygody zyskujemy modny look, prezencję, a także styl.

Warto zapamiętać, iż w sklepie Uniformix.pl można zakupić szeroką gamę różnorodnego obuwia medycznego tejże samej marki. Oferowane modele tworzone są z myślą o estetyce, komforcie jak również i potrzebach pracowników służby zdrowia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj