O skutecznym pozbyciu się owłosienia metodą depilacji laserem

Laser to profesjonalne narzędzie do usuwania niechcianego owłosienia

Szacuje się, że skuteczność depilacji laserowej to około 95%. Taki wskaźnik jest naprawdę wysoki i zapewnia bardzo dobre efekty w postaci pozbycia się niechcianych włosków. Już kilka, dobrze wykonanych zabiegów, w regularnych odstępach, pozwoli osiągnąć naprawdę dobre efekty. Jeśli ktoś myśli o skutecznym pozbyciu się owłosienia metodą depilacji laserem, powinien zdecydować się na zabieg i cieszyć efektami.

Czy można skutecznie pozbyć się owłosienia metodą depilacji laserowej?

Przyjmuje się, że zabieg depilacji laserowej usuwa około 80-90% niechcianych włosków. Pozostałe z nich są już na tyle słabe, że mogą same się wykruszać. Aby osiągnąć taki efekt, trzeba powtarzać zabieg laserem co około 4-6 tygodni, tak aby uchwycić odpowiedni moment, bo część włosków znajduje się w fazie wzrostu, a część w fazie spoczynku. Najlepiej jest wykonać w sumie około 6 zabiegów, aby skutecznie pozbyć się owłosienia metodą depilacji laserowej. Gładkie nogi nie tylko latem czy pachy bez ani jednego włoska? Takie opcje od razu dodadzą pewności siebie i kobieta może poczuć się zadbana bez odrastających włosków. 

Powodzenie zabiegu jest związane z tym, czy wiązka światła lasera będzie zastosowana w odpowiedniej fazie wzrostu włosa. Jako, że nie da się powiedzieć w jakim momencie wzrostu są poszczególne włoski, stąd trzeba powtarzać zabiegi. Dużo zależy także od rodzaju karnacji i włosów, bo mówi się, że najlepsze efekty osiągają Panie o dość jasnej karnacji, a ciemnych włosach. Oczywiście nie tylko, bo również blondynki mogą liczyć na dobre efekty, pod warunkiem, że będzie to sprzęt wysokiej jakości. Warto zainwestować w skuteczne zabiegi depilacji laserowej, aby poczuć się pięknie. 

Co jeszcze trzeba wiedzieć o efektywnym usuwaniu włosków za pomocą zabiegów laserem?

Trzeba wiedzieć, że w przypadku zabiegów depilacji laserowej, to czy zabieg przyniesie dobre efekty, zależy od tego jak jest przeprowadzony. Profesjonalny sprzęt i doświadczona osoba wykonująca zabieg, to gwarancja sukcesu. Jeśli jednak urządzenie jest słabej jakości lub osobie przeprowadzającej zabieg brakuje umiejętności, można czuć się rozczarowanym. Sam zabieg musi być wykonany precyzyjnie i dokładnie, a moc i czas trwania impulsu to kluczowa sprawa. Osoba z doświadczeniem potrafi bez problemu dobrać te parametry do klienta i sprawić, że efekty będą długotrwałe. 

Wszystko zależy od karnacji i od rodzaju włosów, a impuls z urządzenia musi być kierowany na meszki włosowe. Aby skutecznie pozbyć się owłosienia metodą depilacji laserem, należy udać się do sprawdzonego gabinetu. W porównaniu do innych metod, jest to doskonały wybór, a możliwość pozbycia się owłosienia na zawsze, jest bardzo kusząca. Nie tylko ze względów estetycznych, ale także czasowych. Codziennie golenie jest uciążliwe i zabiera cenny czas, który można zaoszczędzić. Poza tym, podrażnia się skórę w delikatnych miejscach, można się zaciąć maszynką i często samodzielne golenie nie jest tak dokładne jak to laserowe. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj