Dlaczego warto skorzystać z abonamentu medycznego?

Zadbaj już dziś o swoje zdrowie! Dowiedz się, jak szybko skonsultować się z lekarzem i podjąć dalszą diagnostykę, zamiast czekać wiele miesięcy na wizytę.

Korzystanie z konsultacji medycznej online to świetny sposób na szybki dostęp do lekarza — bez dojazdów, kolejek i tracenia na to czasu. Wystarczy błyskawicznie założyć konto i w chwilę można skonsultować się ze z wybranym specjalistą. W https://jpmedica.com masz dostęp do lekarzy wielu specjalizacji w jednym miejscu i kontakt z nimi przez telefon lub online. Nie musisz długo czekać na konsultację — często pierwsza z nich odbędzie się nawet w kilka minut.

Jak działa abonament medyczny?

Działanie takiego abonamentu medycznego jest naprawdę proste! Wystarczy założyć swoje konto na platformie, uzupełniając niezbędne dane. To zajmie dosłownie moment, a po chwili można już wybrać konkretny pakiet i umówić się na rozmowę z lekarzem. Później na platformie pacjenta będzie można umówić konsultacje, zrobić przegląd historii konsultacji, a także pobrania opinii lekarskich, e-recept lub e-zwolnień. Wszystko szybko, wygodnie i za pomocą kilku kliknięć.

Abonament medyczny – korzyści

Abonament medyczny to rozwiązanie dla tych, którzy nie lubią tracić czasu na umawianie wizyt u specjalistów, długie czekanie, a potem dojazdy. Wybierając abonament medyczny możesz liczyć na dobrą dostępność lekarzy specjalistów, co pozwoli Ci już na zawsze zapomnieć o wielu miesiącach czekania na wizytę u lekarza na NFZ bądź drogie konsultacje prywatne. Z tego rozwiązania skorzystają również wszyscy Ci, dla których stanu zdrowia szybka konsultacja ma szczególnie znaczenie w dalszej diagnostyce i przyspieszenie tego procesu. Do tego jest to rozwiązanie naprawdę korzystne finansowo.

Ile kosztuje abonament medyczny?

Cena takiego abonamentu medycznego zależy od Twoich potrzeb i pakietu, który wybierzesz. Możesz zdecydować się na jednorazową konsultację lekarską online z e-receptą za kwotę 70 zł, bądź taką z e-receptą i e-zwolnieniem za 80 zł oraz pakiet rozbudowany z oceną wyników badań za 120 zł. Ta wersja będzie doskonała, jeśli chcesz skorzystać z takiego rozwiązania i sprawdzić, czy to coś dla Ciebie. Prócz tego dostępne są także pakiety, dla osób, które mają zamiar korzystać z teleporad lekarskich znacznie częściej. Wtedy zdecydowanie bardziej opłaca się kupić pakiet na 6 miesięcy za 350 zł, albo pakiet na 12 miesięcy za 672 zł. Takie pakiety obejmują konsultację lekarską online i telefoniczną, konsultację w placówce stacjonarnej, e-receptę, e-skierowanie, badania laboratoryjne oraz ocenę wyników badań.

Na czym polega abonament medyczny?

Taki abonament polega na wykupieniu konkretnego pakietu usług zdrowotnych, z możliwością jego zrealizowania online. To oszczędność czasu, pieniędzy, a także sposób na błyskawiczne konsultowanie z lekarzem problemów zdrowotnych i zaplanowanie dalszej diagnostyki, gdy sytuacja tego wymaga. W przeciwieństwie do NFZ w przypadku wykupieniu prywatnego abonamentu medycznego możesz liczyć na proste i szybkie umówienie konsultacji, w formie, która najbardziej Ci odpowiada — rozmowa telefoniczna, albo video.

Warto zatroszczyć się o swoje zdrowie i czas. Wcale nie musisz czekać miesiącami na kontakt ze specjalistą, tylko już teraz założyć konto na platformie dla pacjenta i umówić się na upragnioną wizytę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj