Depilacja laserowa – kiedy warto?

Depilacja laserowa to bardzo popularny zabieg, którego celem jest usuwanie zbędnego owłosienia. Zabieg ten stosowany jest na różne części i partie ciała, wykonywany za pomocą specjalistycznych nowoczesnych urządzeń. Jak wygląda zabiegu depilacji laserowej? Kiedy warto ją zastosować? 

Depilacja laserowa – przebieg zabiegu. 

Przed wykonaniem zabiegu depilacji laserowej, należy skonsultować się ze specjalista i przejść przez konsultację, podczas której specjalista ustali plan działania, jak również dobierze odpowiednią metodę. Podczas konsultacji przeprowadzany jest również szczegółowy wywiad, który określi czy nie występują przeciwwskazania do wykonania zabiegu.

Podczas zabiegu depilacji laserowej, specjalista przykłada odpowiednią głowice urządzenia do wyznaczonego miejsca na ciele. W tym czasie wiązka laserowa przenika wgłęb skóry i niszy cebulki włosa usuwając go z naskórka. Miejsce objęte zabiegiem może być chwilowo opuchnięte lub zaczerwienione – jest to normalny objaw po zabiegowy.

Depilacja laserowa – kiedy warto ją stosować?

Depilacja laserowa to zabieg, który mogą wykonywać zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Celem jego jest usunięcie nadmiernej ilości włosów.

Zabieg ten dedykowany jest dla osób które:

– posiadają nadmierne owłosienie,

– posiadają owłosienie będące skutkiem zburzeń hormonalnych i innych nieprawidłowości,

– chcą pozbyć się owłosienia ze względów estetycznych, itp.

Zabieg można stosować w każdym wieku, jednakże należy wcześniej przejść pozytywnie specjalistyczną konsultację.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj